16 травня Церква вшановує мученика отця Андрія Боболю. У Печері на Вінничині до цього святого звертаються поособливому, оскільки він є покровителем каплиці-усипальниці Потоцьких.

Цьогорічне святкування відбувалось в суботу 20 травня 2017 р.  На святкування до мальовничої Печери приїхало близько 100 осіб. Прийшло піше паломництво з Немирова.

Під час проповіді усі учасники мали можливість посправжньому подивитись у небо. Отець Павло пригадав простий приклад монаха, який щоранку доглядав за свиньми, годував їх, прибирав за ними… Але дивне було те, що монах кожну свинку брав на руки, перевертав її і підносив у гору. Одного разу його співбрати запитали, що це за дивна процедура? Монах відповів, ці свині цілий день вдивляються в землю, а я принаймні раз на день даю їм можливість подивитись у небо.

Чи ми маємо час, щоб подивитись у Небо? Не просто глянути, але вдивитись! св. отець Андрій вдивлявся в небо і тому мав мужність витерпіти страшні страждання.

Також проповідник пригадав, що Ісус для кожного з нас приготовив місце у небі і Господь повернеться, щоб нас впровадити у приготовлене місце.

паломники з Немирова увійли до храму

Храмове свято у Печері: 1 коментар

Коментарі закриті.