11 серпня 2018 р. до Немирова прибули з Польщі представники Кола вояків 12-го полку уланів Подільських разом з київським військовим істориком Михайлом Чапалою. Під час свого візиту вони відвідали новий і старий католицькі цвинтарі Немирова. На останньому поховані 48 польських уланів 7-го полку, два ескадрони якого у лютому-квітні 1918 р. були розташовані в Немирові.

Полк формувався з військовослужбовців колишньої царської армії та добровольців як військова частина армії майбутньої незалежної Польщі. В його лавах були, зокрема, немирівчани й мешканці Печери. В результаті трагічного збігу обставин 14-15 квітня 1918 р. дійшло до боїв 7-го полку уланів з місцевим селянством. Загиблі улани були поховані на старому католицькому цвинтарі в братській могилі, над якою насипали курган. Останній було знищено в 1965 р. Ще через двадцять років на цьому місці встановили меморіал загиблим воїнам у 1939-1945 рр.

Військові колишнього 7-го полку уланів в 1919 р. стали ядром сформованого вже в Польщі 12-го полку уланів Подільських, який став спадкоємцем його традицій. Тепер ім’я  «Уланів Подільських» носить 12-й батальйон, дислокований у м. Щецін.

Прибулі з Польщі представники Кола вояків 12-го полку уланів Подільських вшанували місце поховання польських військових, взяли звідти з собою жменю землі, а також на цьому місці вручили пам’ятну відзнаку Кола Михайлу Чапалі з Києва за його внесок в дослідження історії полку. Крім цього, відвідали місце постою уланів у Немирові та палац Щербатової, де було підписано угоду про припинення бойових дій між уланами і селянами. Після цього гості виїхали до Вінниці.