Понад 25 років з 1-5 липня у Камянець-Подільській Дієцезії  до Летичівської Богородиці, Пані Поділля і Волині, вирушають паломники. Паломництва виходять з Камянця-Подільського та з Томашполя. Десять наших  парафіян взяли участь у цьогорічному, Томашпільському паломництві. Дехто мав сміливість поділитись гарними перемінами свого життя.

Хочу подякувати отцю Віктору за те, що він змінив мої плани і я змогла доєднатись до наших паломників. Паломництво змінює світогляд. Не було впевненості, що я зможу, але з Божою допомогою ми цей шлях пройшли (останній день 46—48 км). Неймовірна радість“.

(Анна Бачило)

З Томашполя до Летичева в цьому році прийшли близько трьохсот людей. «Якщо порівнювати з минулими роками, — каже його керівник о. Мирослав Матвійчук, — змінилась чисельність і тематика конференцій. Адже мета паломництва – освячення – незмінна. В нинішньому році тематика відповідала Року святості подружжя і сім’ї. Але, крім цього, була і „Школа Марії” — цикл марійних конференцій, що їх проводили отці-домініканці разом із семінаристами Вищої духовної семінарії. А погода в цьому році була екстремальна: в перший день — страшна спека, потім два рази попадали під дощ. Але, дякувати Богу і заступництву Марії, дійшли».

Джерело: CREDO