23 липня 2019 р. розпочався ХІ молодіжний фестиваль «Подих Життя». «Майте відвагу жити для Любові» – саме такою була тема цьогорічного фестивалю, який тривав до 29 липня 2019 р.

У програмі були щоденна Євхаристія, нічна адорація Пресвятих Дарів ( у капличці постійно чергували священики на випадок, якщо комусь буде потрібна сповідь чи духовна розмова), свідчення, конференції, які базувались на основній темі фестивалю, ділення в групках, майстер класи, а також спортивні змагання, вогнище та веселі вечори для молоді.  У суботу учасники разом з парафіянами мали змогу переживати відпуст Божої Матері. Цього року було близько 120 учасників з найрізноманітніших куточків нашої країни, а також сестри з різних згромаджень, отці та волонтери з Польщі, які допомагали з організацією фестивалю.  Серед учасників були також і представники нашої парафії у кількості 3 осіб.

Протягом шести днів  молодь жила у наметах біля майже повністю зруйнованого храму та монастиря, який наразі знаходиться на шляху відновлення. Серед учасників фестивалю не знайшлося незадоволених.

фото та інформ.: Яна Бачило

також див.: