Молитовна група до Божого Милосердя

Господь прийшовши у цей світ і запалив в ньому Своє милосердя, але як показує історія не усі з цього дару користають (черпають). Наша парафіяльна спільнота вже кілька років на дорозі віднови і євангелізації, але ще багато є не свідомих християн, як в нашій спільноті так і по за її межами. Хоч ми в дорозі віднови і євангелізації парафії, але нам також бракує знань, досвіду та спілкування. Ми вже кілька років молимось  новеною до Божого Милосердя, але  нам у парафії не вистачає активних співпрацівників, які б глибше розуміли Церкву та її місію.

Молитовна група Божого Милосердя  поглиблює свою духовну формацію і розуміння виконуваної місії, беручи участь в постійному молебні Новени до Божого Милосердя, а також триваючи в постійному дарі освячуючої благодаті включаємось в усі заходи парафії.

Прагнемо своїм особистим прикладом допомогти парафіяльній спільноті відкритись на Боже Милосердя за заступництвом св. Фаустини Ковальської та нашого парафіяльного покровителя св. Йосипа Обручника. Хочемо відчути себе молитовною спільнотою в якій процвітав би дух братерства, над яким  працює наша парафіяльна спільнота. Хочемо перебороти свою анонімність та індивідуалізм у вірі.

Ісус прагне, щоб через нас Його Євангеліє дійшло до усіх людей доброї волі. «Після цього Господь призначив сімдесят двох інших і послав їх перед собою в кожне місто й місце, куди сам мав прийти». Лк. 10, 1

Для бажаючих приєднатися до молитовної групи, звертайтесь до

Ірини Гайворонської