Спільнота «Новий Єрусалим» м. Немирів. Школи християнського життя і євангелізації Святої Діви Марії з Назарету Матері Церкви

Спільнота «Новий Єрусалим»

Ким ми є.

Спільнота Новий Єрусалим є Харизматичною спільнотою Школи Християнського Життя та Євангелізації Діви Марії з Назарету.

Наше коріння.

Своїм корінням харизматично-молитовна спільнота сягає 1994 року, коли після відродження розпочалось духовне відновлення парафії.
Щосереди, після Служби Божої, тодішній настоятель ксьондз Гжегож Томашевський очолював молитву прославлення, в якій брали участь майже всі парафіяни. Крім того, кілька осіб систематично виїзджали на Харизматичні чування до Вінниці та на формаційні уік-енди до Красилова, де починала утворюватись Школа Християнського Життя та Євангелізації Діви Марії з Назарету.
Після відходу з парафії кс. Гжегожа Томашевського  харизматична молитва в парафії затихає.
З 2000 року розпочинаються спроби відновлення молитов прославлення в парафії, проводиться парафіяльна Євангелізація і молитва про створення спільноти довжиною в ….. 10 років. Десять років молитви і вірності дали свої плоди. Через курс «Альфа» та «Семінар Віри» відновлюється Харизматична спільнота в нашій парафії.

Як ми служимо

Як наголошує засновник Школи Християнського Життя та Євангелізації Діви Марії з Назарету, брат Патро Куркевич OFM Cap. – «ми є для парафії і в парафії».
Спільнота Новий Єрусалим служить в парафії Святого Йосипа Обручника Пресвятої Діви Марії в Немирові через проведення:
– курсів «Альфа», Семінарів віри,
– Організацію парафіяльних молитовних чувань на вігілію Зішестя Святого Духа.
Бере участь в усіх духовних дійсностях, які відбуваються в парафії.
Ми також служимо по всіх місцях, де нас ставить Господь:
– На цілорічних сесіях Школи Християнського Життя та Євангелізації Діви Марії з Назарету по всій Україні та за кордоном.
– На щорічних Всеукраїнських харизматичних конференціях «Вогонь»

Як ми формуємось

Учасники Спільноти Новий Єрусалим проходять формацію в Школі Християнського Життя та Євангелізації Діви Марії з Назарету через участь в щоквартальних сесіях Школи, які тривають протягом 5-6 років.
Щоп’ятниці ми маємо формаційні зустрічі в малих групах, а щонеділі проводимо молитву прославлення після ранкової Служби Божої.

Як до нас доєднатись
Дуже просто – прийди на молитву прославлення.