Вечірня Різдва Христового 2019

В ніч з 24 на 25 грудня Церква розпочинає святкувати Різдво Христове. Ми входимо у свято Різдва Христового з навечір’ям, спочатку спільно святкуючи в колі сімї, а далі в колі більшої сімї – парафіяльній спільноті. Вечірня перед Різдвом нас готує до свята, бо  «Бог зійшов на землю», «небо і земля нині з’єдналися», «Бог єднає земне …

Оплаток Польского Товариства м. Немирів у 2020 р.

Кожного року з нагоди Різдва Христового відбувається зустріч Польского Товариства м. Немирів. Цього року також для усіх бажаючих  польська спільнота  організувала в Парафіяльному домі зустріч з діленням оплатком та співом колядок.

Kоляда дітей 2020 р.

Вже кілька років поспіль діти нашої парафії відвідують нас з радісною звісткою звіщаючи про народження Ісуса. Дякуємо маленьким свідкам Різдва Христового за цьогорічний спів Колядок.

Дякуємо за цьогорічний вертеп

Сердечно дякуємо за цьогорічний вертеп наступним особам: Юрію Крамару за допомогу в привезені ялинок;  Борису Гайворонському, Леоніду Саковському, Богдану Рябчуку за поставленя в храмі ялинок;  Віталію Бернацькому,  Ользі Деревянко, Олександру Шпак, Яні Бачило за прикрашення ялинок; Олені Гайворонській, Людмилі Карпович за декорування вертепу; о. Руслану Кармаліті за ідейність. Нехай Немовля Ісус за вкладений труд Вам щедро Благословить!

Осіння подорож до лісу

31 жовтня 2019 р. діти нашої парафії разом з о. Віктором після спільної Євхаристії побували на природі. Це була гарна нагода спільно провести час. Спільні забави, вогнище…

Таїнство Подружжя

Вечірню Службу Божу  неділі 1 вересня 2019 р. ми напевно будемо памятати, адже саме на цій Євхаристії найстарше подружжя нашої парафії взяло Шлюб. Для родини Чернецьких це особлива подія, діти і батьки перед одним вівтарем. Слова і “… не покину тебе аж до смерті…” під час цього Шлюбу набрали ще більшої вартості.

Благословення дітей та освячення ранців

1 вересня 2019 р. вже традиційно в нашій парафії відбувається благословення дітей та освячення шкільного приладдя  на початку нового шкільного та катехитичного року. Напевно, отримуючи Боже благословення кожне дитяче серце відкрите на Господні дари, тому бажаємо усім діткам нашої парафії як найкраще використовувати Божі Таланти і незабувати дякувати Творцеві за кожну Його підтримку.

Лекції польської мови 2019

В другій половині серпня  до нашої громади завітали дві волонтерки з Польщі.  Олівія Валігура (Oliwia Waligóra) та  Клаудія Якубовська (Klaudia Jakubowska) навчали усіх бажаючих немирівчан польської мови. Волонтери з Польщі вже шостий рік відвідують нашу парафію, за що сердечно їм дякуємо.

Літній відпочинок у Южному

19-24 серпня 2019 р. частина наших парафіян взяли участь в літньому відпочинку у м. Южне (Одеська обл.). Реколекційна група щоденно молилась Утреню з бревярія на березі моря, тим самим свідчили відвагу християнства серед відпочиваючих. Кожного дня у місцевій каплиці Жертвували Пресвяту Євхаристію. Відвідали одеський театр та коблевський аквапарк…    

День села (Рахни Лісові)

9 серпня 2019 р., на церковне свято святого Пантелеймона, громада села Рахни Лісові що на Шаргородщині, відзначала день села. В святковому концерті взяли участь усі релігійні громади села. Парафія “Божого Милосердя” з настоятелем о. Русланом,  також прийняла участь у спільній молитві, в якій просили Бога за мир, єдність та взаємну любов у всій країні. Прихожанами …