Проект «Вільний доступ до храму» покликаний забезпечити постійний денний доступ до немирівського костелу св. Йосифа для всіх охочих парафіян, туристів та містян.

Завдяки тому, що при вході будуть встановлені тамбурні грати, від 2 лютого 2021 р. наш храм стане доступний для відвідування. Дана подія не буде одноразовою акцією, але щоденною практикою відчиненого храму з 8:00 по 21:00 год.

В особливий спосіб під час карантинних обмежень, вільний доступ до храму забезпечить можливість приватно помолитись, знайти місце тиші, зосередження та спокою. Відкритий костел сприятиме релігійному розвитку та духовному збагаченню нашої католицької громади, підвищить туристичну привабливість міста, дасть можливість кожному відвідати й оглянути костел, зробити фото чи відео.

«Вільний доступ до храму» є першим кроком в реалізації масштабнішого плану «Немирівська спадщина католиків», який поміж іншого включатиме в себе наступні проекти: «Історична цінність польського кладовища», «Пам’ятай історію Немирова», «Музей під небом», «Туристичні локації міста»…

також див.:

Наш проект серед переможців